Úvod> Aktuality> Prodej sazenic jahod (odrůdy velkoplodé i stáleplodící)

Prodej sazenic jahod (odrůdy velkoplodé i stáleplodící)

V nabídce jsou sazenice odrůd velkoplodých (Karmen, Honeoye, Korona, Symphony) a stáleplodících (Aromas, Mara de Bois, Selva). Sazenice jahod jsou kvalitní zakořeněné certifikované od pěstitele Jahodárna Hanč Vraňany. 

Rané odrůdy:
Honeoye – plod středně velký, pevný, lesklý a tmavě červený. Dužnina je tmavá, šťavnatá. Chuť osvěžující a aromatická, plodnost vysoká.

Polorané odrůdy:
Karmen – česká odrůda s atraktivními velkými, ledvinovitými plody, tmavě červené, lesklé barvy. Dužnina je tmavě červená, šťavnatá s dutinkou. Chuť je velmi sladká a aromatická. Odrůda má velkou plodnost a je odolná vůči chorobám. Plody o váze až 200g. Je jednou z nejchutnějších a nejpěstovanějších odrůd.

Polorané až pozdní odrůdy:

Korona – středně velký plod, lesklý, červený. Dužnina je červená, pevná a velmi šťavnatá. Chuť je navinulá, aromatická. Odrůda má velkou plodnost a je odolná vůči chorobám.

Symphony - středně velký plod, světle červený, výrazné ovocné aroma. Dužnina je velmi šťavnatá. Vhodná do všech pěstitelských oblastí.

Stáleplodící:
Selva – plody velké, pevné, jemně aromatické, světle červené. Odrůda nenáročná na ošetřování, ze všech stáleplodících jahod nejvitálnější. Plodí od června až do října, má obrovský výnos plodů.
Aromas -  plody velké, velmi chutné, výrazně aromatické. Plodí od června do října, velice plodná odrůda. Rostliny odolné vůči chorobám.

Stáleplodící převislé:
Mara de Bois - plody střední, kulovité, středně červené, chuť středně sladká. Nejlepší převislá odrůda.


Fotografie

Zpět

Otevírací doba

otevírací doba:

pondělí - sobota: 9 - 17 hod.
neděle: zavřeno

 

Naše prodejna

Okrasné zahradnictví Havlíček
Pardubická ul., Srch
Tel. 702 069 393

 

Pro oblast: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Holice, Přelouč, Sezemice, Kolín, Poděbrady, Jaroměř, Jičín, Havlíčkův Brod, Kutná Hora, Litomyšl, Čáslav, Hořice

Webové stránky vytvořil Acceler