Úvod> Aktuality> Prodej sazenic jahod, odrůdy velkoplodé, klasické i stáleplodící

Prodej sazenic jahod, odrůdy velkoplodé, klasické i stáleplodící

V nabídce jsou sazenice odrůd velkoplodých (Elsanta, Senga Sengana, Karmen) a stáleplodících (Anabel, Murano, Diamant). Jahody jsou kvalitní zakořeněné certifikované sazenice od pěstitele Jahodárna Hanč Vraňany. 

Rané odrůdy:
Elsanta – pevný, velmi velký plod, středně lesklý a světle červený. Dužnina je světlá, plná a výrazně šťavnatá. Chuť je sladká a aromatická. Plodnost je velká.

Polorané odrůdy:
Senga Sengana - velice oblíbená odrůda, plody dobré kořenité chuti střední velikosti, tmavě červené lesklé barvy. Dužnina je středně pevná, šťavnatá. Chuť je sladce navinulá a aromatická.

Karmen – česká odrůda s atraktivními velkými, ledvinovitými plody, tmavě červené, lesklé barvy. Dužnina je tmavě červená, šťavnatá s dutinkou. Chuť je velmi sladká a aromatická. Odrůda má velkou plodnost a je odolná vůči chorobám. Plody o váze až 200g. Je jednou z nejchutnějších a nejpěstovanějších odrůd.

Stáleplodící:

‌Diamante -  plody velmi velké, kuželovitého tvaru, sytě červené barvy, lesklé. Chuť je sladká, typicky jahodová.

! Novinky ! Stáleplodící jahody z řady 'Exclusive' jsou dle pěsitelů z Vraňan velmi odolné vůči chorobám a mrazům. Nabízíme kultivary:

‌Anabel -  středně velké plody lesklé červené barvy, s velmi příjemnou typicky jahodovou chutí. Velmi odolná odrůda.

‌Murano - velmi výnosná a velmi chutná odrůda jahod se středně velkými, aromatickými a šťavatými plody sladké chuti. Velmi odolná odrůda

Fotografie

Zpět

Otevírací doba

otevírací doba:

PO - PÁ 9:00 - 17:00
SO 9:00 - 17:00
Neděle: zavřeno

 

Naše prodejna

Okrasné zahradnictví Havlíček
Pardubická ul., Srch
Tel. 702 069 393

 

Pro oblast: Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Holice, Přelouč, Sezemice, Kolín, Poděbrady, Jaroměř, Jičín, Havlíčkův Brod, Kutná Hora, Litomyšl, Čáslav, Hořice